LMSka Help Center

Як створити промо код для учнів

Якщо ви бажаєте надавати знижки на придбання свого курсу, то можете створити промокод.

Для цього переходите в меню "Курси" - > Деталі курсу -> Меню промокоди.

Або з верхнього меню справа

item.image_url

Для створення промокоду вам потрібно

  1. вказати його назву - що саме учні повинні ввести у відповідне поле, щоб він застосувався і вартість зменшилась. У якості промокоду можна використовувати букви, цифри, символи.
  2. обрати буде промокод надавати відсоткову знижку 5%, 7%, 10% від суми і т.п. чи це буде фіксована знижка на 100 грн, 500 грн і т.д.
  3. далі ви обираєте для яких типів тарифу він буде застосовуватись. Можливо для одних тарифів ви готові надати більшу знижку а для інших - ні.
  4. далі вводите розмір знижки. Відповідно, якщо ви поставили перемикач на % то цифра яку ви введете в поле "розмір знижки" буде давати її у відсотках 15% від загальної вартості тарифу курсу, якщо ж ви поставили перемикач на фікс, то цифра 15 означатиме знижку в 15 грн
  5. нижче ви вказуєте скільки всього разів промокод можуть використати
  6. також встановлюєте дату дії промокоду. Це дуже актуально для тимчасових акцій, наприклда ви надаєте знижку на Чорну п'ятницю протягом тижня, а потім вартість стане звичайною. Після зазначеної дати система скаже, що він вже не працює, навіть якщо ви забедете його вимкнути.


Ну і після того як ви ввели всі налаштування натисніть на кнопку "Додати промо код"


item.image_url

Зберігатимуться вони списком вниз, під полями з налаштуваннями.

Якщо у вас виникне потреба відредагувати промокод, ви натискаєте на олівець справа і редагуєте, в кінці натискаєте на кнопку "Оновити"

Також ви можете його деактивувати у будь-який момент, якщо не бажаєте щоб учні його могли використати.

item.image_url

Зверніть увагу!!

Система рахує кількість промокодів по кількості їх застосувань потенційними учнями при реєстрації, не залежно від того оплатили вони своє замовленя з доступом до курсу чи ні.

Наприклад, ви створили 50 промокодів. На ваш курс зареєструвалось 35 учнів але фактично оплатили доступ до курсу тільки 20. У вас залишилось до використання 15 промокодів, а не 30!


Промокод спрацює лише тоді коли учень введе його в спеціальне поле промокод. Тому не перейменуйте якесь інше поле під нього коли створюєте форму реєстрації.

151