LMSka Help Center

Навіщо створювати додаткові опції до типу тарифу?

Додаткові опції створювати зовсім не обов'язково. Втім, якщо ви плануєте продавати своїм учням ще щось окрім доступу до курсу (додаткові матеріали, індивідуальні консультації, сертифікат на придбання іншого курсу, тощо), то краще їх продаж налаштувати одразу, автоматично.


Що це вам дає?

Планувати та одразу отримати свої гроші.

  • Учень купує курс відразу бачить додаткову опцію і імпульсивно може прийняти рішення про її покупку.
  • Навіть якщо він не купив її відразу, він уже знає, що вона є, і піде «збирати» гроші.
  • Якщо він її бачив на старті і передбачається підвищення вартості, то він поспішатиме її купити, бо буде перейматись, що потім ціна зросте.
  • У овнера курсу одразу є розуміння динаміки – купують/не купують.
  • Є розуміння кількості проданих (Якщо це індивідуальні консультації, чи може доступ на якісь оффлайн зустрічі, то він відразу розуміє, як їх розпланувати, де, коли та ін. нюанси)
  • І найголовніше – він уже має живі кошти від проданих опцій, які може використовувати для необхідних витрат.


P.S. Якщо учень не звернув уваги і не почув що можна докупити якісь додаткові матеріали, то він цього не зробить. А якщо викладач буде постійно повторювати про те, що є така можливість і можна його купити, і потрібно, і тільки зараз і тільки для вас, то це, як правило, надає негативного відтінку курсу в цілому, не те що від покупки такої опції, ти розумієш що тобі щось наполегливо продають.

А так і учні заздалегідь поінформовані, що таке існує, і викладачеві не треба постійно про це згадувати, викликаючи негатив слухачів.

123