LMSka Help Center

Що значить статус замовлення

Всі спроби реєстрації на ваш курс зберігаються в розділі Замовлення.


Якщо потенційний учень зареєструвався, але не оплатив доступ до навчальних матеріалів, то таке замовлення зберігається зі статусом “Нове”

Якщо він оплатив доступ до курсу, то замовлення буде зберігатись зі статусом “Оплачене”

Якщо ви вирішили надати учневі доступ до курсу безкоштовно і натиснули на відповідну кнопку, то статус замовлення буде - “Безкоштовне”


item.image_url

Якщо реєстрація на ваш курс передбачає додаткову модерацію, тобто ви переглядаєте всі реєстрації і вирішуєте пускати на курс такого учня чи ні, або можливо для певної категорії є спеціальні умови і ви встановили додаткову модерацію. Всі такі замовлення будуть зберігатись зі статусом “На модерації” доки ви якось на нього не відреагуєте. Або підтвердите - тоді воно перейде в статус “Нове” щоб його можна було оплатити (чи “Безкоштовне” якщо вартість такого тарифу - 0) або ж відхилите. Тоді воно буде зберігатись зі статусом “Скасоване”


item.image_url

Всі замовлення, які учні щойно створили і перейшли в оплату, протягом 15 хвилин мають статус “Очікує оплату” адже саме стільки виділяється учневі на оплату на сайті.

Після цього у разі успішної оплати воно переходить в статус “Оплачене” або ж “Нове” якщо учень витратив свої 15 хвилин і оплата так і не надійшла.

Нове замовлення - оплатити можна у будь-який час, доки дозволяють налаштування вашого курсу (дати придбання, чи кількість місць)

Якщо учень бажає оплатити курс безготівковим розрахунком і ви надали таку можливість - формувати рахунки, то після завантаження учнем рахунку на оплату замовлення перейде в статус “Очікує безготівкового платежу”

item.image_url

Якщо транзакція була невдала і оплата не надійшла, то таке замовлення буде переведено в статус “Невдале”

item.image_url

Якщо учень попросив поверненя коштів ви можете перевести замовлення в статус "Повернуто".

Якщо ви видалили замовлення, то воно, відповідно перейде в статус “Видаленого” і буде приховане за замовчуванням, щоб не заважати. За потреби можна показати видалені замовлення знявши відповідний прапорець.


item.image_url

Зверніть увагу!!!

Тільки статус “Оплачене” та “Безкоштовне” дає учневі доступ до курсу і автоматично створює йому картку учня в розділі “Учні”. Всі інші статуси такого права не дають.

146