LMSka Help Center

Навіщо налаштовувати генерацію безготівкових рахунків якщо у мене є бухгалтер?

Це заощаджує час овнера курсу та його бухгалтера. Дуже часто люди реєструються на курси вночі, на вихідні, коли у них є час і вони просто серфели в інтернеті і знайшли ваше оголошення чи побачили інформацію про курс у когось із друзів. Навряд чи ваш бухгалтер захоче виставити йому рахунок вночі або у свій вихідний день. А до настання робочого дня - учень втратить бажання, у нього з’являться інші плани чи навіть він знайде собі інший курс, у якого він завантажив рахунок і вже відправив на оплату в свою бухгалтерію. і до питання придбання вашого курсу він вже не повернеться. 

Якщо ж ви налаштували можливість генерації рахунка прямо на сторінці реєстрації, то учень сам формує замовлення на потрібний йому тариф чи з додаванням додаткових опцій, сам застосовує туди промокоди та знижки, система йому рахує підсумкову суму та генерує рахунок на оплату. Він його сплачує. 

Власнику курсу залишається лише підтвердити отриману оплату за конкретним замовленням, щоб учню надійшло підтвердження доступу до навчальних матеріалів курсу.

У призначення платежу система автоматично підставить № реєстрації учня, щоб коли кошти прийшли на рахунок було зрозуміло швидше від кого і за яке замовлення вони сплачені, а не просто ТОВ РОМАШКА

Ви можете створювати рахунки на різні юридичні особи, якщо у вас їх кілька і є можливість надати учням вибір куди їм зручніше оплатити.

Якщо ж вашого бухгалтера не влаштовує такий вигляд рахунку, номер рахунку, який генерується автоматично та ін., то хочемо відмітити одразу, що зробити рахунок під усіх індивідуально ми не можемо.103