LMSka Help Center

Як створити тип тарифу доступу для учнів?

Після того як ви заповнили основні налаштування курсу, система або автоматично переадресує вас на сторінку створення типу тарифу або вам потрібно перейти в розділ Курси обрати ваш курс та зайти всередину його налаштувати і з переліку доступних налаштувань обрати розділ “Типи тарифів”

Тип тарифу доступу ви створюєте обов’язково! незалежно від того платний у вас чи безкоштовний курс. Адже саме до типу тарифу в подальшому будуть прив’язані реєстрації ваших учнів.


item.image_url

Або ж можете одразу зі сторінки курси справа натиснути на випадаюче меню навпроти вашого курсу та обрати пункт Типи тарифів там і перейти в нього

item.image_url
Зверніть увагу!!!

Після створення курсу вам автоматично буде створений тариф доступу для учня Standart з вартістю 1 грошова одиниця в тій валюті, яку ви обрали при створенні курсу. Це зроблено просто у якості підказки для автора курсу, що такий тариф йому потрібно створити, тому ви можете його видалити та створити власний з потрібними вам налаштуваннями.


Для створення типу тарифу доступу вам потрібно заповнити його налаштування:

  • назву
  • опис якщо він для спеціальної категорії учнів або передбачає спеціальні умови його отримання, але це не обов’язкове поле
  • тип модерації автоматична (реєструються, оплачують одразу, або отримують доступ одразу після реєстрації якщо курс безкоштовний) чи ручна модерація всі реєстрації вручну підтверджує автор курсу і тільки тоді учні можуть отримати доступ до курсу чи оплатити його
  • дати коли на такий тариф можна зареєструватись (зверніть уваги, що вони повинні бути в межах, але не обов’язково мають співпадати з датами реєстрації на весь курс. Можливо ви хочете зробити обмежений термін реєстрації на один тариф, а потім після нього відкрити реєстрацію на інший, це можна регулювати саме цим налаштуванням дат)
  • вартість тарифу (якщо курс безкоштовний - ставите 0)
  • кількість доступних реєстрацій учнів, якщо є обмеження 
  • дати доступу до курсу для цього тарифу, наприклад ви хочете щоб один тариф мав доступ на місяць, а інший тариф на 2 місяці, а третій тариф мав необмежений доступ до курсу
  • можна створити секретний тариф, на який зможуть зареєструватись лише ті учні у яких є пряме посилання, та яке не видно буде в загальному доступі. Додатково такий секретний тип тарифу можна захистити паролем, який потрібно буде ввести перед реєстрацією.
item.image_url

Після внесення всіх налаштувань натисніть на кнопку додати і ваш тариф буде створено. Ви зможете його відредагувати якщо в цьому виникне потреба, або додати інші тарифи, якщо це передбачено за вашими планами проведення курсу у будь-якій кількості.

156