LMSka Help Center

Навіщо вказувати елементи аналітики трафіку?

Це не обов’язкове налаштування і ви можете його пропустити. Але.. 

Якщо ви використовуєте рекламу для продажу своїх курсів то вам важлива її правильна оптимізація для зменшення витрат.

Адже коли учень заходить на ваш сайт і ваші коди аналітики відслідкували його, а далі він переходить на сторінку реєстрації чи оплати, то це вже сторінка, яка належить нашій платформі, а не вашому сайту і вашої аналітики там немає, і свого користувача вона загубила. Щоб цього не трапилось, за умови що ви вказали в налаштування ID своїх аналітик ми спеціальним скриптом будемо викликати ваші лічильники аналітики на відповідних сторінках всіх кроків реєстрації.

Варто зауважити, що ми не гарантуємо 100% спрацювання всіх кодів чи їх точної відповідності з даними, які ви бачите в кабінетах цих систем. Адже не завжди код може спрацювати, або спрацювати не зовсім коректно.

Тому зі свого боку ми робимо все, щоб викликати ваш код там де це потрібно, але ми не являємось системою аналітики трафіку тому не гарантуємо що результат нашої статистики буде співпадати з вашими даними. Всі точні дані по відпрацьованим кодам та даним зібраної статистики а також їх тлумачення вам слід дивитися безпосередня в кабінетах тих сервісів аналітиками яких ви користуєтесь.



194