LMSka Help Center

Що таке додаткові опції та як їх налаштувати?

Іноді власники курсів роблять безкоштовний курс, але пропонують доступ до платного розширеного курсу, або курс роблять безкоштовно, але при цьому додатково продають свої книги, інструкції, відео та ін.

Можуть робити платний курс, а додатково на ньому пропонувати майстер-класи, індивідуальні консультації, книжки, чек-листи та купу всього корисного, і не дуже за окрему плату.

Все це можна налаштувати відразу як додаткову опцію, яку учень може додати зверху до типу тарифу доступу при оформленні замовлення, або зможе докупити його пізніше після оформлення основного замовлення.

Таким навряд чи користуватимуться компанії, які використовуватимуть сервіс навчання персоналу, швидше за все ті автори курсів, які продають їх за гроші.


Щоб створити додаткову опцію вам потрібно перейти в меню “Курси” -> Деталі потрібного курсу -> Типу тарифів -> та перейти на вкладку Додаткові опції

item.image_url

Для її створення потрібно натиснути на кнопку “Додати опцію”. А далі просто написати назву такої опції, задати ціну та зберегти.

В налаштуваннях ви також можете поставити або прибрати прапорець "враховувати знижки". Якщо прапорець стоїть, то при застосуванні промокоду на знижку під час реєстрації учневі буде надаватись знижка і на тариф доступу до курсу і на опцію. Якщо ж прапорець не ставити, то у разі застосування промокоду він отримає знижку лише на доступ до курсу, а опція буде порахована системою по повній вартості.

item.image_url

Потім ви переходите на вкладку Типи тарифів та навпроти тарифу, який зможе собі докупити таку опцію, її потрібно додати у відповідному полі налаштувань. Якщо опція передбачена для всіх - додавайте по черзі всім типам тарифів, якщо тільки для якихось окремих - додайте лише їм.

item.image_url

Якщо учасник їх купує відразу при оформленні замовлення (система додасть вартість додаткової опції до вартості типу тарифу доступу) і він сплатить це все однією сумою.

У овнера курсу в деталях замовлення буде зберігатися інформація про те, що учень крім основного типу тарифу до курсу докупив ще й додаткову опцію.

Або учень може докупити додаткову опцію вже після того як купив курс. Наприклад, схаменувся через якийсь час, або тоді вона була ще недоступна для продажу. Він заходить до себе в кабінет і робить апгрейд до додаткової опції.

item.image_url
163