LMSka Help Center

Чи можна вказати на лендінгу спонсорів та партнерів?

Якщо ви хочете додати на сайт логотипи організаторів курсу (якщо їх кілька), логотипи партнерів, чи можливо логотипи компаній які представляють ваші лектори курсу, або ж у вашого курсу є спонсори, які вас підтримують, то ви можете це зробити додавши відповідний блок “Партнери” на свій сайт.

Для цього переходите в меню блоків конструктора та обираєте його.

item.image_url

В стандартних налаштуваннях, як і у інших блоків у нього можна змінити, розмір, колір фону та колір тексту. А для редагування вмісту переходите в меню “Контент”.

Тут ви можете видалити зайві картки або просто приховати їх, відключивши відображення на сайті. Або ж навпаки додати ще, якщо в цьому є потреба.

Для завантаження логотипу вам потрібно натиснути на олівець справа та завантажити зображення спочатку у сховище, а потім обрати та додати його в картку на сайті. Також ви можете прописати посилання на сайт партнера та поставити прапорець відкривати сайт партнера при натисканні на логотип в новому вікні чи він відкриється переходом з вашого сайту на його сайт. Решітку, яка за замовчуванням прописана в полі для адреси сайту потрібно видалити.


item.image_url
159