LMSka Help Center

Чому поле публічної оферти обов’язкове?

Публічна оферта - це договір між вами як ініціатором проведення курсів та учнями, які виявили бажання цей курс пройти. Він має таку ж юридичну силу, як і договір який би ви підписували в паперовому вигляді. 

Оскільки ми надаємо вам як овнеру курсу лише платформу, як інструмент для його проведення, а ви є його безпосереднім автором, відповідаєте за його реальне проведення, контент, який розміщуєте для учнів, прийом платежів, та інші організаційні моменти, то і договір такий з учнями маєте підписувати саме ви.

Зі свого боку ми розміщуємо правила користування платформою, де описуємо всі моменти, які в нашій компетенції та умови політики конфіденційності, оскільки особисті дані користувачів зберігаються на нашому боці. 

item.image_url

Після того як ви додали текст для оферти для неї генерується окрема веб-сторінка, яку потенційні учні можуть відвідати перед реєстрацією та ознайомитись. Без погодження з умовами оферти реєстрація в формі неможлива. 

Якщо користувач поставив прапорець, та перейшов на інший крок реєстрації, то це називається акцепт оферти, тобто він прийняв всі ваші умови та погодився з ними.

item.image_url

Крім того, оферта це додатковий інструмент страхування для вас. Ви описуєте детальні умови доступу до курсу та учні з ними погоджуються. Якщо раптом хтось із них почне просити повернення коштів, або когось не влаштовує контент уроків, або ви перенесли дати курсу чи час онлайн уроків і це не влаштовує учнів ви завжди можете посилатись на свої правила та умови, які були описані в договорі, якщо звісно вони там були.

Що можна і потрібно включати в оферту:

  • дати початку і завершення реєстрації
  • дати початку і завершення курсу
  • умови його проведення (онлайн уроки, матеріали, завчасно записані уроки і т.п.)
  • хто може зареєструватись на курс
  • які є додаткові вимоги до учнів
  • скільки коштує курс, який порядок підвищення вартості, якщо це передбачено,
  • правила оплати та варіанти повернення коштів
  • в які терміни та на яких умовах ви готові повернути кошти (не забувайте про комісії банків та платіжних систем, якщо ви не готові повертати 100% вартості курсу, бо частину суми забрала платіжна система, то одразу потрібно це прописати)


В оферті обов’язково мають бути вказані контакти та юридичні реквізити автора - організатора курсу! Без таких реквізитів оферта не може вважатись такою, що має юридичну силу. 


Тому якщо організатором виступає юридична особа - потрібно вказувати реквізити юридичної особи, якщо ж ви виступаєте як фізична особа - потрібно вказувати серію та номер паспорта, місце реєстрації та ІПН


Без заповненої публічної оферти ваш курс не буде активовано!

Якщо ви проводите внутрішнє корпоративне навчання для своїх співробітників - це поле можете не заповнювати, або просто написати якісь загальні умови проходження курсу, як то з якою метою проводиться курс та що отримають співробітники (нові навички, знання, сертифікат, підвищення кваліфікації чи щось інше)


197