LMSka Help Center

Як реагувати на коментарі та відгуки до уроку?

В кінці кожного уроку учні можуть залишити для вас коментар або виставити оцінку до уроку.

Коментар - публічний. Він дає змогу учням публічно задати вам запитання, а вам - відповісти на нього. 

Або ж поставити оцінку чи відгук всьому курсу.

Коли ви переходите в налаштування свого курсу, то в колонці зліва, там де основні налаштування курсу під його назвою, у вас буде показано чи є там коментарі за курс.

А в колонці справа де список уроків, навпроти кожного уроку буде позначка чи є там коментарі та відгуки безпосередньо за цей урок.

item.image_url

Щоб переглянути відгуки до курсу натисніть на кнопку та побачите їх у спливаючому вікні. Відгуки до курсу публічні, їх бачать усі учні. Редагувати чи видаляти такі відгуки автор курсу не може.

item.image_url

Щоб переглянути оцінки чи відгуки до конкретного уроку, перейдіть в детальні його налаштування.

item.image_url

Оцінку уроку учень може виставити від 1 до 5 та зберегти її просто так, або ж зберегти з відгуком, додавши ще додатковий текст.

Оцінку уроку в балах, побачать всі учні. А от відгук до уроку (гарний він чи поганий) побачите лише ви як автор курсу. У відповідному розділі налаштувань. Однак редагувати чи відповідати на них не можна

item.image_url

Що стосується коментаря, то коментар до уроку бачать всі, а ви як автор курсу можете відповідати на коментар конкретного учня. Якщо учень відверто ображає вас чи інших учнів своїми коментарями, то такі коментарі ви можете навіть видаляти.

item.image_url
106