LMSka Help Center

Що таке апгрейд тарифу доступу учня та як його налаштувати?

Після першого кроку реєстрації учню створюється особистий кабінет. Усі його спроби оформити замовлення (неоплачені замовлення) та оплачені замовлення зберігаються в кабінеті. Він будь-якої миті може зайти до себе в кабінет і оплатити неоплачене замовлення або зробити апгрейд вже оплаченого.

Апгрейд передбачає заміну існуючого типу тарифу доступу на більш дорогий з кращим набором. Або купівлю додаткової опції до курсу, якщо не купив її відразу.

Апгрейд налаштовує автор курсу, вибираючи з якого типу тарифу на який можлива заміна. І вибирає, що при цьому повинен доплатити учень: різницю вартості двох типів тарифу (купленого та обраного для заміни) або якусь фіксовану суму, яку встановив автор курсу, як доплата для заміни тарифу.

Для налаштування вам необхідно перейти в меню “Курси” -> Деталі потрібного курсу -> Типу тарифів -> та перейти на вкладку Апгрейд

item.image_url

Тут ви обираєте який тип тарифу можна змінити та на який його можна змінити. А також обираєте це буде різниця вартості тарифів і система сама порахує скільки це чи якась фіксована сума для доплати.

На нашому малюнку нижче тариф Standart коштує 1 грошову одиницю ,а тариф Simple - 100 грошових одиниць.

Відповідно якщо ставити перемикач на різницю, то система виставить до оплати 99 грошових одиниць як різницю вартості тарифів.

Але ми можемо поставити перемикач на фіксовану суму і самостійно додати ту цифру, яку бажаємо отримати в якості доплати.

Якщо це апгрейд до додаткової опції, то ви обираєте якому типу тарифу доступна додаткова опція і вона буде відображатись одразу на формі реєстрації і потім в кабінеті у нього буде можливість її докупити.

item.image_url

Налаштувати апгрейд до опції можна лише для тих тарифів де вона взагалі вибрана як можлива для придбання в налаштуваннях самого тарифу

item.image_url

Якщо, наприклад один ваш тариф передбачає доступ до 2 модулів а більш дорожчий тариф до 4-х і ви налаштували апгрейд між типами тарифу, то учню в кабінеті буде показано список всіх уроків але відкрити він зможе лише ті, які відповідають його тарифу. Якщо він спробує натиснути на інші уроки, які неактивні - система йому покаже, що перегляд цих уроків можливий в іншому тарифі та запропонує на нього перейти.

item.image_url
121