LMSka Help Center

Як додати верхнє меню сайту?

Як правило на односторінкових сайтах роблять меню, які ведуть на найважливіші розділи на цій же сторінці, але нижче, для більш зручнішої навігації користувачів (реєстрація, програма курсу, контакти, тощо) 

Щоб додати на сайт стрічку верхнього меню, вам потрібно перейти в меню налаштування блоків конструктора та додати відповідний блок - “Меню”. 

item.image_url

Обираєте його зі списку справа та натискаєте на його "шаблон" (лівіше), після чого він відобразиться в конструкторі.


item.image_url

Наведіть мишкою, і ви побачите приховане меню. В розділі "Налаштування" - ви можете змінити розмір цього блоку вказавши відступи зверху знизу від основного контенту, можете навіть відредагувати його по ширині, якщо не бажаєте щоб він займав всю ширину екрана.

item.image_url

Що стосується контенту, то на такий блок можна додати логотип курсу або школи та різні пункти меню. Для цього наведіть мишкою на блок і перейдіть в налаштування "Контент".

Тут ви можете завантажити свій логотип для сайту, або написати заголовок та додати меню переходів по сайту.

item.image_url

Вам потрібно вказати назву розділу, на який ви плануєте перехід, наприклад це розділ Контакти, далі вставити код блоку, щоб він слугував тією самою “точкою переходу” в яку повинен потрапити користувач при його натисканні. Де знайти цей код? Якщо ви наведете мишкою на будь- який із блоків, то зліва побачите меню “налаштування”, “контент” і “blok000000” - оце і є той самий код, який вам потрібно скопіювати та додати в меню для переходу.

item.image_url

Після того як завершите налаштування блоку чи контенту не забудьте натиснути кнопку "Зберегти".

І ще раз нагадуємо, що правки збережуться виключно для конструктора! Щоб побачити їх на сайті потрібно вгорі натиснути кнопку "Опублікувати"

141