LMSka Help Center

Як створити урок?

Щоб створити урок для вашого курсу, вам потрібно перейти в меню “Курси” обрати потрібний курс, та зайти в його деталі.

Зліва у вас будуть всі налаштування курсу (типи, тарифів, оплати, форми, тощо) справа буде меню “Список уроків” де ви власне їх і створюєте.

Натискаєте на кнопку “Додати урок” та переходите до його створення.

item.image_url

Ви можете створити окремі модулі (теми) за якими будуть розподілятись уроки, якщо вони не передбачені, то це поле пропускаєте. Далі вводите назву уроку та обираєте для яких типів тарифів урок буде доступний. Адже якщо ви планували, що у вас будуть різні тарифи з різними правами доступу до уроків, то це налаштовується саме тут і саме таким чином.

Нижче ви можете встановити період доступу до уроку. Це може бути необмежений термін, тобто у учня буде доступ до матеріалів курсу одразу після реєстрації (та оплати) і аж до моменту поки ви не видалите курс з системи, або ж у вас заплановано, що курс буде відкриватись поступово кожен урок в свою дату.

item.image_url

Ще нижче у вас є можливість зробити цей урок стоп-уроком - щоб учні не змогли відкрити наступні поки не виконають домашнє завдання. Або ж навпаки, зробити демо-урок, який буде доступний абсолютно для всіх відвідувачів сайту для ознайомлення з метою реклами самого курсу.

Справа можете додати якийсь опис до уроку, наприклад, що зможуть вивчити учні в цьому уроці, та як зможуть застосувати свої знання. Але це поле не обов’язкове.

Нижче ви додаєте контент уроку - його навчальні матеріали, та домашні завдання.

Після внесення всіх налаштувань не забудьте натиснути на кнопку “Зберегти”


161