LMSka Help Center

Що таке тарифний план та тариф доступу учня, яка між ними різниця?

Користування платформою як автора курсу здійснюється на умовах регулярної платної підписки за тарифним планом вашого аккаунту. 

Після реєстрації ви матимете безкоштовний демо доступ до платформи на 7 днів, а далі повинні обрати тарифний план, з п’яти запропонованих, який буде відповідати вашим потребам. 

Відрізняються вони кількістю курсів, які може створити автор, кількістю учнів, які можуть одночасно зареєструватись на всі курси разом, та об’ємом хмарного сховища, яке надається автору курсу в користування для збереження необхідних файлів, для контенту курсу.

item.image_url

Тариф доступу учня створюється безпосередньо автором курсу та визначає так би мовити, умови доступу до навчальних матеріалів. 

Якщо ваш курс безкоштовний, ви створюєте тариф доступу до курсу з ціною 0, та всі потенційні учні одразу після реєстрації отримують статус учня, та доступ до уроків цього курсу та навчальних матеріалів в ньому. 

Якщо ж ви створюєте платні курси, то при створенні тарифу доступу вказуєте його вартість. В такому випадку, після реєстрації потенційному учню потрібно буде сплатити вказану суму, щоб перейти в статус учня та отримати доступ до уроків. Таких тарифів (як безкоштовних так і платних) в межах одного курсу ви можете створити скільки завгодно.

Тарифи доступу учнів можуть відрізнятись наповненням уроків, наприклад в безкоштовному або більш дешевому тарифі учні мають доступ лише до перших 10 уроків, а учні, які обрали платний тариф - до 20 уроків. Тарифи доступу можуть відрізнятись періодами доступу, наприклад, найдешевший тариф має доступ лише на тиждень, а більш дорожчий на 3 місяці і т.д.


Детальніше про те як створити тип тарифу доступу дивіться у відповідному розділі.181