LMSka Help Center

Як додати на лендінг інформацію про викладачів?

Якщо ви бажаєте додати на сайт лекторів, які будуть проводити ваш курс, то ви переходите в меню блоків конструктора сайту та обирайте потрібний блок - Лектори.

За замовчуванням він створюється сіткою на 4 викладачів. 

item.image_url

Щоб відредагувати блок ви можете можете тексти редагувати прямо тут же в цьому вікні, а для редагування фото і кількості спікерів переходите в його меню “Контент” та за потреби можете або видалити зайві картки (чи просто її вимкнути, щоб вона не показувалась) або навпаки додати нові, якщо у вас їх більше, натиснувши на меню “Дублювати”.

item.image_url

Прізвище ім’я лектора ви редагуєте текстом прямо в непризначеному для цього полі. Можна вказати компанію в якій працює лектор, його посаду, чи просто додати короткий опис. Надто довгі тексти тут будуть недоречні.

Щоб змінити фото натисніть на олівець справа, та завантажте потрібну фотографію до сховище, а потім виберіть її звідти.

Після того як ви додали всіх спікерів не забудьте натиснути “Зберегти” щоб ваші зміни для блоку були збережено.

item.image_url

Стандартними налаштуваннями можна змінити колір фону блоку зі спікерами, колір тексту в блоці, відступи зверху, знизу, та обрати орієнтацію фотографій (зліва, справа, посередині), наприклад у вас лише 2 лектори і звісно, набагато краще буде вирівняти їх фото посередині, а не збоку.


item.image_url

Нагадуємо!

Збереження налаштувань блоку не означає їх зміну на сайті!!! 

Щоб зміни застосувались до сайту, після того як ви їх внесли в блок необхідно натиснути на кнопку “Опублікувати” зверху, щоб система зібрала ваш сайт знову вже з наявними змінами. 

123