LMSka Help Center

Які додаткові налаштування є у форми реєстрації учнів?

Ви можете додати свої поля до форми реєстрації у будь-якій кількості. Ви можете обирати як буде відображатись форма для кожного типу тарифу, якщо їх кілька. Можете самостійно назвати поле, як забажаєте, головне пам’ятати про призначення стандартних полів. Можна переміщати поля місцями якщо ви вважаєте, що ваш порядок краще, логічніше чи принесе вам більшу конверсію.

item.image_url

Окрім цього під полями форми є ще додаткові налаштування

Ви можете або заборонити створювати дублікати замовлень на ваш курс або навпаки - дозволити їх встановивши прапорець.

Що це означає? Якщо ви НЕ дозволяєте створювати дублікати замовлень, то коли потенційний учень спробує зареєструватись система запам’ятає його пошту та телефон. Якщо він замість того щоб зайти в кабінет і завершити замовлення спробує ще раз зареєструватись з тими ж даними, то система скаже, що такий користувач вже існує і запропонує зайти в кабінет.

Якщо ж ви встановите прапорець, який дозволяє дублікати замовлень, то один і той же користувач зможе зареєструватись повторно використавши ті самі дані, і його замовлення додасть як ще одне у нього в кабінеті (який був створений при першій реєстрації)

item.image_url

І в тому і в іншому випадку кабінет у учня буде один, і доступ до курсу з’явиться у нього лише після оплати замовлення.

У першому випадку трішки незручно учням, не всі одразу зорієнтуються де їх кабінет і як туди зайти, у другому - ви будете мати дублікати замовлень на одні й ті ж дані. З іншого боку якщо заборонити дублікати, то одні й ті самі люди будуть використовувати різні пошти для реєстрації і тим самим також створювати своєрідні дублікати.

Тому вирішувати вам як буде зручніше.

З самого низу сторінки є налаштування фону форми реєстрації, якщо ви будете використовувати форму за посиланням та кольору самих блоків форми, ви можете обрати ті, які вам більше подобаються. Можете змінити їх в будь-який момент, або обрати кілька фонів, в такому випадку вони будуть рандомно підставлятися при кожному новому переході в форму.

item.image_url
108