Що таке стоп-урок?
Стоп-урок ви можете використовувати тоді, коли вам потрібно обмежити доступ учням до наступним уроків після цього, до якого ви застосували таке налаштування. Тобто вони не зможуть відкрити наступні уроки після стоп-урока поки його не пройдуть.
Наприклад, ви хочете контролювати засвоєння учнями матеріалу, тому після 3-х уроків зробили обов’язкову перевірку знань та дозволите перейти до 4 уроку лише тим учням, які успішно справляться з домашнім завданням.
Ви ставите прапорець “стоп-урок” до свого уроку №3 та додаєте до уроку домашнє завдання.
Коли учень перегляне матеріали уроку та дійде до кінця сторінки, то кнопка “відмітити урок як пройдений” не спрацює, до тих пір – поки він не здасть домашнє завдання.
Якщо ви додаєте домашнє завдання (звичайне чи відео), то воно потребує ручної перевірки лектора, і учень не зможе пройти далі, поки не отримає оцінку за урок. Тобто спочатку лектор (овнер курсу) переглядає його ДЗ, виставляє оцінку за урок, а потім у учня з’являється можливість пройти далі.
Якщо ж ви додали тест, то результати тесту зараховуються автоматично, і оцінка за нього виставляється автоматично, відповідно таке завдання після його здачі вважатиметься не лише зданим, а ще й оціненим автоматично системою, і учень зможе продовжити навчання далі.
Ще раз зверніть увагу!
Прапорець “стоп-урок” не закриє доступ до наступних уроків, які йдуть після цього, якщо у такого уроку немає домашнього завдання з ручною перевіркою!!!
Якщо ви ставите прапорець стоп-урок, і не додаєте ДЗ до нього, то при першому переході в список уроків учні дійсно побачать всі інші уроки по списку прихованими і не зможуть заходити в них в довільному порядку. Але коли вони пройдуть стоп-урок і в ньому не буде ДЗ, то кнопка “відмітити урок пройденим” буде активна, та дозволить учню продовжити навчання далі після стоп-урока.