LMSka Help Center

Чи можна надати доступ до аккаунту іншим адміністраторам, лекторам тощо?

Співавтор курсу (адміністратор/куратор)

Кожен власник курсу може додати до свого облікового запису співвласників (адміністраторів), на той випадок якщо він має якийсь штат тих, хто готує курси і всім потрібен доступ до курсу, і наповнення його матеріалами.

У них буде менше прав, але коригувати уроки, додавати туди якісь матеріали, тексти, завдання, виставляти оцінки, робити якісь дії із замовленнями (виправляти дані учня, змінити статус замовлення тощо) вони зможуть.

Кожен з них матиме свій доступ, а власник аккаунту зможе побачити хто, коли і які зміни робив у замовленні або курсі, за логіном.

Щоб створити таку роль потрібно перейти в меню “Користувачі” та натиснути кнопку “Додати користувача”


item.image_url

У вікні, що відкриється вам потрібно буде заповнити профіль нового користувача. Спочатку ви обираєте його роль - в даному випадку це співорганізатор курсу, та обираєте курс, до якого у нього буде доступ з випадаючого списку. 


Зверніть увагу!

Вибір доступного курсу для ролі - обов’язкове поле. Тому у вас спочатку має бути створений курс, а далі вже ви можете додати додаткові ролі до нього. Для цього НЕ обов’язково заповнювати курс повністю! Ви можете заповнити лише перші налаштування, як то назва, та дата проведення, дата реєстрації, а далі вже додати співорганізатора (рів), які займаються його безпосереднім наповненням.


В налаштуваннях ролі ви також маєте вказати пошту, телефон, ім’я, та присвоїти пароль для доступу користувача. Паролі не зберігаються у відкритому вигляді! Тому після збереження ролі у вас не буде можливості зайти і подивитись який він був, тому краще запам'ятовувати одразу, що вводите. Змінити пароль можна у будь який момент просто вписавши новий у відповідне поле на натиснувши на кнопку “Оновити”

За бажанням можете додати фото співавтора, але це не обов’язково.


item.image_url

Якщо у майбутньому ви будете додавати нові курси, і цим самим людям потрібно буде надати доступ до них, чи потрібно буде відредагувати їх дані ви заходите в меню “Користувачі” знаходите потрібного та натискаєте на меню олівець справа від запишу користувача.

Так само через редагування ролі ви додаєте ще й інші курси з наявних у вас обираючи їх з випадаючого списку.

item.image_url

Викладач

Якщо у вашого курсу є різні викладачі, які проводять свої уроки і відповідають за їх наповнення контентом та перевірку знань учнів з цих уроків, то ви можете додати ролі викладачів.


Створюється вона аналогічно ролі співорганізатора курсу, але окрім вибору курсу, який буде доступний лектору, потрібно ще обрати уроки, до яких він матиме доступ.


Тому спочатку ви або співорганізатор маєте створити структуру курсу - додати уроки (їх назву та якісь основні налаштування), а далі вже присвоїти їх лектору, який зможе зайнятись наповненням контентом цього уроку.

item.image_url

Викладач не бачить інших уроків, доступ до яких йому не надавався, не бачить які в них матеріали. І не бачить домашні завдання учнів з цих уроків.

Він може заповнювати матеріалами лише ті уроки, які доступні йому, може сам коригувати саму структуру уроку. 

Коли учень виконав домашнє завдання, то у викладача світиться, що є завдання на перевірку, та він отримає повідомлення в чат-бота про надходження такого завдання, зможе зайти перевірити його та виставити оцінку.

Sales Manager

Менеджер з продажів бачить kbit один розділ - замовлення. Як сам список так і Канбан для обробки замовлення.

218