Як додати до уроку навчальні матеріали?
Після того як ви визначились з налаштуваннями уроку: його назва, модуль, типи тарифів доступу чи дати доступності матеріалів, потрібно ці матеріали до уроку додати.
Нижче у вас є конструктор уроків.
За замовчуванням у нього вже є заголовок, але назву уроку ви вже ввели вище і вона буде у вас відображатись на сторінці уроку. Тому якщо вам потрібен заголовок до тексту чи відео заповніть його текстом, якщо не потрібен - можете його навіть прибрати, але суто естетично дублювати назву - не варто. Ви можете його залишити і подивитись як його будуть бачити учні, щоб прийняти рішення залишати дублюючу назву уроку чи ні.
Редагується заголовок як текстовий блок прямо тут - ставите курсор миші і починаєте редагувати
Щоб додати новий блок, натискаєте кнопку Add block.
Або наводите курсор миші на поточний блок, щоб з’явився плюсик внизу, який також викликає меню блоків.
Разом з цим справа у вас з'явиться меню "дублювати", "видалити", "вимкнути" або "перемістити блок" вгору/вниз
Якщо блоків буде багато то плюсиком буде зручніше, ніж повертатись щоразу на гору.
Справа у вас відкриється меню блоків, де ви зможете обрати потрібний: заголовок, текст, зображення, відео, аудіо, прикріпити файл, зображення з підказками тощо.
Після того як ви додали потрібні вам блоки, та наповнили їх контентом - не забудьте натиснути кнопку зберегти.
Якщо ви створюєте уроки просто, як структуру курсу, лише зберігаючи їх назву, а потім лектори (куратори) будуть наповнювати урок матеріалами, то відредагувати урок вони зможуть, і замість кнопки зберегти з’явиться кнопка “Оновити”, щоб можна було зберегти всі зміни.