LMSka Help Center

Як обмежити доступ до уроку?

Доступ до уроку можна обмежити відповідно до типу тарифу доступу, наприклад дешевому тарифу доступно 5 уроків, дорожчому 10, ще дорожчому 15 і т.д. Якщо у вас корпоративне навчання, то відповідні обмеження по відділам будуть також налаштовуватись відповідно до тарифу, а не по кожному конкретному учню.

Для цього в налаштування урока в рядку “тариф” ви обираєте потрібні вам з випадаючого списку.

item.image_url

Доступ до уроку можна обмежити по датам. Наприклад, ви хочете щоб урок відкривався в конкретну тоді ви обираєте інтервал для доступу до уроку від конкретної дати і вказуєте також кінцеву дату цього доступу (чи кінець курсу, чи можливо ви вікдриєте урок лише на 1 тиждень)

item.image_url

Можна обмежити доступ до уроку на певну кількість днів. Наприклад, за умовами вашого курсу передбачено, що учневі доступні будуть уроки лише на 30 днів з моменту першого входу в курс, тоді в налаштуваннях уроку ви вказуєте доступ на N днів і вказуєте кількість таких днів.


item.image_url

Зверніть увагу!

Якщо у вас один і той же урок доступний різним тарифам, і у кожного тарифу свої умови доступу, то терміни доступу до уроку потрібно налаштовувати не в уроці а в налаштуваннях тарифів! 

Наприклад, у вас є дешевий тариф який має доступ 30 днів, а є більш дорожчий тариф, який має доступ на 90 днів, а урок один і той же. Тоді в налаштуваннях уроку ви не зможете налаштувати дати для обох тарифів одночасно!

Вам потрібно вказати такі терміни доступу в налаштуваннях самого тарифу доступу. (Меню "Курси" - "Тарифи" - налаштування тарифу - Терміни доступу


item.image_url

Обравши, для одного 30 днів, а для іншого 90 днів відповідно. Тоді урок буде відкритий ніби як постійно, проте система буде звертати увагу на дату першого входу учня в курс та відраховувати цей термін від дати його реєстрації. І для одних учнів він стане неактивним через місяць, а для інших тільки через 3. 


Якщо у вас курс починається 01.12, а продаж ви почали 01.10 і є учні, які придбали курс в жовтні, то система буде відраховувати 30 днів доступу до курсу з дня початку курсу, для таких учнів, а не дати реєстрації чи спроби учня зайти в деталі курсу.

117