LMSka Help Center

Як змінити тариф в замовленні учня

Коли потрібно змінити тариф учневі в замовленні?

Частіше за все це роблять, коли потенційний учень хотів придбати ваш курс, але не оплатив його, ви зв'язуєтесь з ним, щоб нагадати йому про курс, реєстрацію та оплату, а він вже передумав і хоче інший тариф доступу більш обширний чи більш дешевий, тощо.

Прямо під час розмови ви можете відредагувати його змовлення змінивши тариф, та відправити йому посилання на оплату його ж замовлення, щоб пришвидшити процес, а людина не забула завершити справу до кінця цього разу.

Якщо ж учень вже купив тариф доступу, а потім вирішив змінити його на більш дорожчий, але з більшим набором опцій, то краще налаштувати апгрейд тарифу, та запропонувати зробити це йому самостійно, тоді і оплата автоматично буде від нього прийнята і тариф в замовленні автоматично зміниться, а система переназначить уроки згідно нового тарифу.


Ідеальна картина світу - у вас кожен наступний тариф має всі ті ж уроки, що і попередній + додаткові, тому такі зміни тарифів ніяк не вплинуть на зміну тарифу, в бік збільшення, учневі просто будуть додаватись нові уроки зберігаючи результати вже пройдених.


Щоб змінити тариф в замовленні, перейдіть у відповідний розділ “Замовлення” знайдіть потрібне та відкрийте його деталі - натиснувши мишкою на нього.

item.image_url

Всередині ви побачите детальну картку реєстрації. Натисніть на олівець - вам відкриється вікно для редагування. Зверху ви бачите тариф та можете його замінити.

item.image_url

Якщо це неоплачене замовлення, воно зі статусом "Нове" - ви це зробите без проблем.

Оскільки потенційний учень ще не перейшов в статус дійсно учнів і не отримав доступу до курсу.

Оберіть потрібний тариф із випадаючого списку та натисніть внизу кнопку "Оновити тариф"

item.image_url

Якщо ж учень вже оплатив, а потім вирішив змінити тариф, то в оплаченому замовленні це також можна, але це може призвести до того, що в одному тарифі були доступні одні уроки, а в іншому інші, і якщо учень вже почав проходити курс, то його результати по урокам, які в новий тариф не входять - будуть приховані. Особливо потрібно бути дуже уважним у разі зміни тарифу з більшим набором уроків на тариф з меншим набором уроків або якщо у вас в одному тарифі уроки 1,2,3,4,5,6 а ви змінюєте на тариф з уроками 1,2,5,6


Але якщо овнер курсу все ж бажає це зробити, то сподіваємось, що він розуміє, що він робить і навіщо ))) І робить це при повному розумі і глузді.

Тому ускладнили процедуру, щоб не кортіло, те робити всім просто так )))


Для цього вам потрібно спочатку поставити такому замовленню статус “Скасовано”

item.image_url

Після того як ви відмінили замовленя, потрібно відновити його натиснувши на відповідну кнопку

item.image_url

Після цього воно збережеться зі статусом "Нове”, а в новому замоленні ви вже знаєте як міняти тариф (дивіться вище)

item.image_url

Після того як ви змінили тариф, поставте йому знову статус оплаченого.

Система перепризначить учневі уроки ще раз, згідно його нового тарифу, якщо уроки з попереднього тарифу входять в новий і там у нього є результати у вигляді оцінок і часу проходження, вони перенесуться.

Якщо якісь уроки не входять в новий тариф, то результати по ним показуватись не будуть.


Зверніть увагу!

Якщо фатично ви отримали від учня кошти у розмірі 100 грошових одиниць при його оплаті курсу через сайт, а тепер змінили тариф просто так, то система залишить суму нового тарифу, оскільки фактично для неї це оплачене замовлення зі сопособом оплати "Готівка". Тому слідкуйте за своїми діями і своєю бухгалтерією.

105