LMSka Help Center

Що таке автоматична та ручна модерація типу тарифу?

Якщо в налаштуваннях типу тарифу для учнів виставити автоматичну модерацію, то у разі безкоштовного курсу одразу після реєстрації учень буде отримувати доступ до курсу та зможе приступити до навчання за визначеним автором курсу графіком.

Якщо ж курс платний, то після реєстрації він буде переадресований на сторінку оплати, та зможе отримати доступ до курсу після оплати вказаної автором курсу суми.


Ручна модерація потребує додаткової участі автора курсу.

Якщо у автора курсу стоїть завдання відсіяти тільки потрібну йому аудиторію, він може вигадати якесь правило відбору, вказати його на сайті, в описі, у формі реєстрації та ін.

Наприклад, безкоштовний доступ для пенсіонерів або за спеціальними цінами для студентів, для членів закритої спільноти тощо.

item.image_url

Після заповнення форми реєстрації учня перекидатиме на Thankyoupage, де написано, що його заявка збережена, але вона вимагає додаткового підтвердження овнером курсу.

item.image_url

Овнеру курсу ці реєстрації зберігаються з окремим статусом. 

Після того, як він розуміє, що цей учень відповідає умовам, він натискає кнопку промодерувати. Якщо доступ до курсу безкоштовний, лист підтвердження відразу відправляється учаснику на пошту. Якщо доступ платний – учню на пошту та в СМС прийде посилання на оплату цього замовлення.


item.image_url
160