LMSka Help Center

Як виставити оцінку за домашнє завдання?

Щоб оцінити домашнє завдання учня потрібно перейти в розділ “Учні” відсортувати їх за потрібним вам курсом, якщо у вас їх кілька та знайти там картку потрібного учня і перейти в її деталі.


Зверніть увагу!

Якщо у вас кілька курсів, і один і той же учень реєструвався на кілька з них, то при переході на картку учня, система запропонує вам курс на вибір.


item.image_url

Перейти в деталі уроків і завдань ви можете тільки в свої курси. Адже якщо учень проходить курс на нашій платформі який вам не належить, то система може показати, що у учня є ще курси окрім вашого.

Ви переходите в картку учня, по конкретному курсу, та обираєте потрібний вам урок. Справа у вас буде список завдань з цього уроку та статуси перевірене/не перевірене чи не здане.item.image_url

Ви натискаєте на відповідне завдання, і якщо це текст, то одразу його тут бачите.

Якщо це прикріплений файл, то завантажуєте його собі на перевірку. 

Якщо це відео завдання, то воно вам також буде доступне одразу до перегляду, а справа будуть ті самі ключі для перевірки, які ви налатовували

item.image_url

Після перевірки будь-якого завдання вам потрібно посунути повзунок знизу під завданням на відповідну оцінку.


Зверніть увагу!

Якщо у вас домашнє завдання з ручною перевіркою то ви повинні виставити оцінку і за завдання і за урок, щоб учень міг рухатись далі. 

Якщо у вас кілька завдань, то ви оцінюєте кожне завдання окремо, а потім обираєте яку поставити загальну оцінку за урок, пересунувши відповідний повзунок та підтвердивши свій вибір.


item.image_url

Змінити свій вибір, якщо випадково поставили не ту оцінку - можна.

Якщо ви підписалися на чат-бота до свого курсу, то одним із видів повідомлень які він вам надсилатиме, буде сповіщення про здані домашні завдання. Щоб ви оперативно могли їх перевірити та оцінити. 134