LMSka Help Center

Як змінити статус замовлення?

Всі реєстрації на ваш курс будуть зберігатися в розділі “Замовлення”.

Якщо учень сплатив доступ до курсу через сайт онлайн, то статус замовлення з “Нове” на “Оплачене” зміниться автоматично, а учень отримає листа з підтвердженням доступу та побачить курс і уроки в своєму особистому кабінеті.


Якщо ви самостійно прийняли оплату, не через сайт або бажаєте надати учневі доступ до курсу безкоштовно, то такі статуси ви повинні змінити вручну самостійно.

Для цього перейдіть в розділ Замовлення знайдіть потрібне та натисніть на нього мишкою, щоб відкрити деталі.

В замовленні зі статусом”Нове” ви можете змінити статус на:

  • Оплачене готівкою - переведе замовлення в статус оплаченого, відправить учню листа з підтвердженням доступу до курсу, створить йому картку учня в розділі "Учні та надасть йому доступ до навчальних матеріалів згідно його тарифу.
  • Безкоштовне - переведе замовлення в статус оплаченого, створить йому картку учня в розділі "Учні та надасть йому доступ до навчальних матеріалів згідно його тарифу але НЕ відправить ніякого підтвердження на пошту
  • Безкоштовне + Email - зробить все те ж саме що і попередня кнопка, тільки ще додатково відправить учневі листа з підтвердженням
  • Посилання на оплату - якщо учень зареєструвався і не оплатив, а ви нагадали йому свій курс, то можна одразу сформувати повторно посилання на оплату цього, вже створеного замовлення і відправити йому в СМС або листом прямо під час розмови, поки він ще про вас пам'ятає. Або ж просто скопіювати і відправити вручну через якісь месенджери чи інші канали зв'язку
  • Скасоване - відхилить замовлення і оплата його стане неможлива
  • Видалене - видалить його


Аналогічні статуси в замовленнях зі статусом "Невдалої оплати", оскільки їх можна оплатити в будь-який момент, як через сайт так і вручну зміною статусів.

item.image_url

Замовлення зі статусом “На модерації” можна підтвердити, тоді учневі відправиться посилання на оплату тарифу доступу або ж одразу відправиться підтвердження доступу до курсу, якщо тариф був безкоштовний (з вартістю 0)

Якщо ви відхиляєте таке замовлення, то можна просто йог овідхилити - учень не зможе його оплатити чи отримати доступ до курсу, але при цьому він про це навіть не дізнається )))

Можна відхили і повідомити йог опро це в СМС чи на Email, що його реєстрація відхилена.

Замовлення також можна скасувати чи видалити.


item.image_url

Замовлення зі статусом “Очікує безготівкової оплати” можна перевест ив статус “Оплачено” якщо ви отримали кошти від учня на свій р/р або відхилити чи видалити якщо ні.

item.image_url

Оплачене замовлення можна: повренути, скасувати чи видалити.

Або ж продублювати учневі листа підтвердження доступу до курсу.

Та саме можна зробити і в замовленнях зі статусом "Безкотовне крім повернення. Так як воно було безкоштовне коштів ви не отримали, тому і повертати там нічого

item.image_url
157