LMSka Help Center

Як відредагувати тип тарифу доступу для учня?

Щоб відредагувати тип тарифу доступу, вам потрібно зайти в те ж меню типів тарифу де ви їх попередньо створювали, внизу у вас буде список всіх створених тарифів.

Справа натискаєте на олівець для редагування потрібного вам тарифу, після чого його налаштування з’являться зверху, де ви зможете їх відредагувати.

Після внесення змін не забудьте натиснути кнопку “Оновити”

item.image_url
Зверніть увагу!!!

Ви можете редагувати все крім вартості тарифу! Це зроблено спеціально, щоб уникнути ситуацій, коли вже почались продажі курсу, а потім автор вирішив змінити вартість і система може некоректно перерахувати вартість попередніх створених до таких змін замовлень. Якщо вам потрібно редагувати вартість тарифу, перейдіть на вкладку “Розклад цін” та змініть її там. Як це зробити дивіться у відповідному розділі довідки.

 

Іноді буває, що автор курсу при створенні тарифів не врахував в якому порядку вони будуть відображатись, та бажає змінити порядок відображення. Для цього вам потрібно лівою кнопкою миші затиснути потрібний вам тип тарифу та перетягнути його в потрібне місце, вибудувавши таким чином потрібний вам порядок.

125