LMSka Help Center

Як налаштувати push Email?

Щоб створити розсилку Email повідомлень для своїх учнів з якимись нагадуваннями, перейдіть в розділ меню "Push повідомлення"

item.image_url

Обираєте Email та переходите в налаштування.

item.image_url

Перше що вам потрібно вказати - назву розсилки.

Вона потрібно суто для збереження розсилки в системі, учні цей текст не побачать. Тому пишіть назву для себе, щоб розуміти, що це була за розсилка.

 

Далі обираєте дату та час, коли розсилка має бути відправлена.

 

Нижче ви обираєте статуси замовлень, яким має відправитись повідомлення (тільки оплаченим, тільки неоплаченим, чи кільком зразу)

 

Зверніть увагу!!!

Розсилки формуються саме по замовленням і їх статусам! Не по списку учнів, чи по списку конкретних учнів, а по статусам замовлень та їх типам тарифів.

 

Ще нижче ви обираєте типи тарифів доступу учня яким ця розсилка має бути відправлена. Можливо розсилка призначена не для всіх, а для якогось конкретного типу тарифу.

item.image_url

Також можна вибрати фільтр додаткових опцій. Можливо розсилка потрібна лише для тих хто її придбав.

Оскільки це лист, то у нього як і будь-якого іншого листа є тема. Цю тему вже будуть бачити ваші учні, саме з такою темою він прийде на їх пошту.

Ну і в самому низу вікно для тексту повідомлення. Оскільки це лист, то тут ви можете ввести текст до 5000 символів і є можливість редагувати його для кращого візуального сприйняття

item.image_url

Згідно наших налаштувань система у вказану дату перебирає всі наявні у вас замовлення для цього курсу, сортує які з них відповідають умовам: тарифи тільки Standart і Simple + статус оплачено або безкоштовно і відправляє їм лист з вашим текстом.

 

Відповідно, якщо ви створювали розсилку 1 числа місяця і увас було 6 таких замовлень, а до 5 числа їх стало 17, то вам не потрібно змінювати жодних налаштувань, система сама зрозуміє, що їх стало 17 і відправить всім.

131