LMSka Help Center

Як приймати платежі за курси по безготівковому розрахунку?

Якщо ви бажаєте приймаєте оплати за курс по безготівковому розрахунку, щоб учні могли одразу після реєстрації самостійно генерувати рахунок на оплату та сплатити за реквізитами вашого розрахункового рахунку вам потрібно включити такий спосіб оплати.

В меню Курси -> Деталі обраного курсу -> Методи оплати


Вам потрібно знайти відповідний спосіб оплати та заповнити туди свої реквізити

Спочатку ви заповнюєте назву для платіжної кнопки - як її побачать учні на сайті при виборі способу оплати

Далі заповнюєте назву своєї юридичної особи, реєстраційний номер, номер рахунку, адресу і т.д., все що потрібно учням для оплати

item.image_url

В поле призначення платежу ви можете написати те, за яке фактично можете прийняти оплату згідно своїх КВЕД. До вашого призначення наша система автоматично додасть номер замовлення учня, який завантажив рахунок, аби ви мали змогу швидше його ідентифікувати коли отримаєте кошти.

Налаштування податків ви обираєте який податок вказати в рахунку та включений він вже в суму рахунку чи нараховувати його зверху.

Якщо ваш тип тарифу коштує 100 грошових одиниць і ви обрали, що податок вже врахований в суму рахунку, то система згенерує рахунок на оплату на 100 грошових одиниць. Якщо ж ви вказали що податок нараховується зверху, і, наприклад, вказали що це ПДВ з розміром податку 20%, то рахунок буде згенерований на 120 грошових одиниць, тобто до вартості типу тарифу буде додано суму податку.

Не забудьте вказати свої контакти та скільки діє рахунок.

Після того як ви внесли всі налаштування не забудьте зберегти.


106