LMSka Help Center

Як налаштувати форму реєстрації?

Після того як ви створили типи тарифу доступу для учнів вам потрібно вибрати поля для форми реєстрації. Нагадаємо, що незалежно від того будуть учні реєструватись самі через сайт чи ви будете додавати їх самостійно з готового списку співробітників.

Ви заходите в меню “Курси” -> Деталі потрібного курсу -> “Форми реєстрації” та обираєте які поля будуть вам потрібні

item.image_url

В це меню можна також потрапити через бокове меню справа, обравши відповідний розділ із випадаючого списку

item.image_url

Обов'язкові поля, які не можна прибрати:

  • Ім'я
  • Пошта
  • Телефон

Без них ми не зареєструємо людину в системі.


Та є ще ряд стандартних полів, які будуть зберігатись в окремих полях таблиці при подальшому експорті даних:

  • Прізвище
  • Промокод

 

Якщо вам потрібно таке поле ви ставите прапорець навпроти нього, якщо ні - прапорець знімаєте.

Всі поля, які ви ввімкнули прапорцями будуть обов’язкові для заповнення, не можна увімкнути поле, але при цьому, щоб воно було не обов'язковим для заповнення учнями.

item.image_url

Ви самостійно можете додати будь яку кількість полів до своєї форми, якщо вам потрібні додаткові дані про ваших учнів, але пам’ятайте, що надто довгі форми знижують конверсію їх заповнення, тому обирайте лише дійсно потрібні вам дані.

Для цього натисніть на кнопку “Додати поле” і воно з'явиться внизу


В налаштуваннях полів ви можете обрати буде це 

  • текстове поле
  • поле для вибору дати (учню буде відкриватись календар де він зможе обрати час і дату, наприклад ви запитуєте коли йому зручно почати навчання або коли він зможе зустрітись з вами для індивідуальної консультації)
  • чи поле з випадаючим списком, наприклад у вас вже є готові варіанти і учням просто потрібно їх обрати (Чи проходили ви якийсь з моїх курсів так/ні)
item.image_url

Основні 3 поля створюються для всіх типів тарифу, а стандартні та додаткові, які ви додали самостійно ви можете обрати для яких типів тарифу показувати, а для яких ні. Таким чином, ви зможете створити різні форми реєстрації для різних типів тарифу.

item.image_url

Назви для полів ви можете вписати самостійно і тією мовою якою бажаєте, можна використовувати подвійне написання, але якщо назва поля дуже довга, то перевірте відображення, щоб не було неприємних ситуацій з виглядом форми


Назва поля буде відображатись саме в тому вигляді в якому ви її тут написали, вона НЕ буде перекладатись на інші мови залежно від налаштувань курсу, мови браузера користувача чи перемикача мови на сторінці реєстрації!

item.image_url

Дані в стандартних полях (ім’я, телефон, пошта, промокод, тощо) зберігаються у своїх колонках таблиці баз даних, та по ним здійснюються різні функції сортування та пошуку, тому з точки зору здорового глузду, НЕ перейменовуйте поле промокод в компанію, або телефон в “ім’я по-батькові”) бо всі вищезгадані функції працювати не будуть!

А при введенні в поле промокод назви компанії, форма взагалі буде видавати помилку, бо такого промокоду не існує.


Якщо вас не влаштовує порядок полів ви можете їх перемістити. Для цього затисніть лівою кнопкою миші поле та перетягніть його в потрібне місце.

item.image_url

Після внесення налаштувань не забудьте натиснути кнопку “зберегти” 

169