LMSka Help Center

Чому в учня немає доступу до уроків?

Якщо учень перейшов в картку курсу, бачить список уроків, але вони не активні, то причин може бути кілька:

1 - курс ще не почався.

Дуже часто автори платних курсів планують курс з початком на конкретну дату, але анонси розміщують і доступи продають завчасно. Тому учень може побачити напис, що курс ще не почався і потрібно зачекати.

item.image_url

2 - урок має відкритись в конкретну дату

Можливо автор курсу не обмежив доступ до всього курсу, але при цьому виставив налаштування по датам для всіх уроків. Як варіант в анонсах було сказано, що курс стартує з жовтня, але 1-2 жовтня це вихідні, тому перший урок почнеться вже в понеділок.

item.image_url

3 - стоп-урок

Якщо атвор курсу додав до уроку домашнє завдання, та позначив його як стоп-урок, то щоб отримати можливість пройти в інші уроки після нього, учень повинен здати домашнє завдання та отримати за нього оцінку. Тестове завдання буде оцінено автоматично, всі інші завдання - потрібно буде чекати поки лектор виставить оцінку вручну.

item.image_url

4 - відкриті не всі уроки через невідповідність тарифу

Якщо у автора курсу передбачені різні тарифи доступу, то вони можуть передбачати доступ до різної кількості уроків. Відповідно якщо учень бачить частину уроків і може зайти в їх контент, а біля інших є позначка поліпшення тарифу, то це значить, що учень має зробити апгрейд до іншого тарифу, щоб отримати доступ до цих уроків.

item.image_url
192