LMSka Help Center

Як налаштувати push смс?

Щоб створити розсилку СМС повідомлень для своїх учнів з якимись нагадуваннями, перейдіть в розділ меню "Push повідомлення"

item.image_url

В цьому меню ви можете створити як СМС розсилку так і Email

item.image_url

Обираєте СМС та переходите в налаштування.


Перше що вам потрібно вказати - назву розсилки.

Вона потрібно суто для збереження розсилки в системі, і враховуючи те, що це СМС учні цей текст не побачать. Тому пишіть назву для себе, щоб розуміти, що це була за розсилка.


Далі обираєте дату та час, коли розсилка має бути відправлена.


Нижче ви обираєте статуси замовлень, яким має відправитись повідомлення (тільки оплаченим, тільки неоплаченим, чи кільком зразу)


Зверніть увагу!!!

Розсилки формуються саме по замовленням і їх статусам! Не по списку учнів, чи по списку конкретних учнів, а по статусам замовлень та їх типам тарифів.


Ще нижче ви обираєте типи тарифів доступу учня яким ця розсилка має бути відправлена. Можливо розсилка призначена не для всіх, а для якогось конкретного типу тарифу.

item.image_url

Гортаєте сторінку далі, ще можна вибрати фільтр додаткових опцій. Можливо розсилка потрібна лише для тих хто її придбав.

Ну і власне сам текст повідомлення.

Зважайте на довжину тексту повідомлення в СМС - 80 символів.

item.image_url

Згідно наших налаштувань система у вказану дату перебирає всі наявні у вас замовлення для цього курсу, сортує які з них відповідають умовам: тариф + статус оплачено або безкоштовно і відправляє їм СМС.

Якщо ви обрали додаткову опцію, то це будуть тільки ті оплачені замовлення хто разом з доступом до курсу придбав ще й опцію.

Відповідно, якщо ви створювали розсилку 1 числа місяця і увас було 20 таких замовлень, а до 5 числа їх стало 35, то вам не потрібно змінювати жодних налаштувань, система сама зрозуміє, що їх стало 35 і відправить всім.

115