LMSka Help Center

Як створити курс?

Щоб створити курс перейдіть у відповідне меню “Курси” та натисніть кнопку створити курс

Всі ваші створені курси будуть зберігатись саме в цьому розділі, та відповідно тут ви зможете робити всі налаштування до нього. А в подальшому зможете сортувати їх за потрібними вам параметрами. 

item.image_url

До основних налаштувань курсу належать:

Його назва, короткий опис та логотип.

За бажанням чи за наявністю ви можете додати назву своєї школи

Ви обираєте мову курсу, при цьому вона впливає лише на мову службових сторінок для реєстрації учнів, Thankyoupage і т.п. і аж ніяк не зобов’язує вас проводити курс і всі уроки саме цією мовою. Якщо ваші лектори будуть проводити лекції різними мовами і це підходить вашій аудиторії - будь ласка.

Обираєте країну проведення курсу, категорію та валюту прийому платежів. Якщо ви плануєте 100% безкоштовний курс, то валюту потрібно все одно вказати, вартість курсу буде налаштовуватись в типах тарифі доступу.

Та обов’язково вказуєте дати початку і завершення курсу а також дати початку і завершення реєстрації. Якщо учні намагатимуться зареєструватись до вказаної дати або після система їм зареєструватись не дасть, адже реєстрація ще не почалась чи вже закінчилась.

Якщо учні зайдуть в особистий кабінет до дати початку курсу, то уроки вони не побачать система їх попередить, що старт курсу будет ХХХ числа, якщо вони зайдуть в кабінет після дати завершення курсу, то доступу до уроків вони теж не матимуть, оскільки згідно налаштувань курс закінчився.

item.image_url

Якщо ви проводите платний курс і бажаєте, щоб він був доступний для придбання всім учням, які є вже зареєстровані на нашій платформі, то в самому низу налаштувань ви можете поставити галочку “Публічний курс”

Якщо ж хочете провести навчання для співробітників, або для якоїсь обмеженої групи людей і не бажаєте публічно його афішувати, то галочку ви не ставите.

Після заповнення цих налаштувань - не забудьте натиснути на кнопку “Створити курс” - і ваш курс з його налаштуваннями буде збережено. А далі ви зможете перейти до всіх інших налаштувань.

Зверніть увагу!!!

На першому кроці ви заповнюєте лише основні налаштування після яких ваш курс буде створено в системі. Це ще не означає, що ваш курс активують і ви зможете його продати, оскільки продавати поки нічого.

Для того, аби мати змогу реєструвати учнів, продавати курс, і т.п. потрібно налатувати всі інші кроки! Створити тариф доступу для учнів, додати реквізити для оплати, оферту для учнів, тексти листів, які вони отримають як підтвердження реєстрації, тощо

Ну і звісно наповнити його навчальними матеріалами.

175